O nas

 

O nas - Kurka Bajdurka - Śnieg, sanki i... dinozaury

 

Wydawnictwo Kokino

Tworzymy i wydajemy dla najmłodszych. Naszym marzeniem jest rozbudzanie dziecięcej wyobraźni i zachęcanie, do jak najczęstszego sięgania po książki. Bo to one przecież w dużej mierze kształtują człowieka.

Z doświadczenia wiemy, że wspólne czytanie to znakomity pretekst do tego, by miło spędzić z dziećmi czas. To bliskość i chwile niczym niezmąconej radości, których nikt Wam nie odbierze. Pamiętajcie o tym, gdy wspólnie siadacie do książki z Waszym dzieckiem. 

 Zdjęcie z córką

Jak to się zaczęło?

Do pewnych decyzji trzeba dojrzeć. Najpierw dojrzewała we mnie potrzeba stworzenia książki będącej sumą moich doświadczeń i marzeń literackich. Potem dojrzewała decyzja o samodzielnym jej wydaniu. Tak powstała Kurka Bajdurka, czego konsekwencją jest także pojawienie się na rynku Wydawnictwa Kokino. Razem z mężem mamy mnóstwo planów wydawniczych i „okołowydawniczych”, o czym z pewnością będziemy Was informować.

A skąd nazwa? Autorem jest mój mąż, który uznał, że sięgniemy do języka esperanto... Kokino w języku esperanto oznacza kurę. Nie mogło być inaczej :).

 

Nasza książka

„Kurka Bajdurka – Śnieg, sanki i… dinozaury” to nasz debiut wydawniczy, z którym chcemy trafić do szerokiego grona odbiorców. Mamy nadzieję, że przygody szalonej Bajdurki i jej wiernego przyjaciela Myszatego na tyle się Wam spodobają, że będziecie chcieli wrócić po więcej. Jeśli tak będzie, spodziewajcie się kolejnych części przygód Bajdurki.

 

Zobacz recenzje książki:

Detalistka.pl

Moje Czytadło

Wielokropki.pl

Z fascynacją o książkach

Mama i zabawa

 

   
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl